15 maja o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy do Galerii a4 na wernisaż prac naszej studentki I roku studiów magisterskich Karoliny Lisek. Galeria mieści się w budynku Wydziału Sztuki UO przy ulicy Wrocławskiej 4. Wystawę można oglądać do 8 czerwca 2018 roku, od poniedziałku do soboty w godzinach pracy Wydziału.

autorka o wystawie:

Czy kontakt z rzeczami ulotnymi i delikatnymi można zpisać słowem? Na ile zwracamy na nie uwagę, a może nie mają dla nas znaczenia, bo ich nie dostrzegamy? Chirachira, to onomatopeja, którą można tłumaczyć jako opadanie delikatnych, nawet efemerycznych obiektów, może odnosić się do płatków kwiatów lub śniegu, puszków unoszonych na wietrze. Ulotność rzeczy nas zachwyca, pobudza naszą wrażliwość, pomaga zobaczyć ich piękno. Przeniesienie pomysłów na papier nie jest czymś łatwym, czasami jest to właśnie chwila – błysk, inspiracja.