POZA RAMĄ – wizyta na Wydziale Sztuki

2.03.2018 roku, w ramach projektu POZA RAMĄ, Wydział Sztuki UO odwiedziła grupa studentów i wykładowców z Katedry Desingu Narodowego Leśno-Technicznego Uniwersytetu Ukrainy we Lwowie. Goście z Ukrainy zapoznali się z charakterem pracy na Wydziale Sztuki oraz zaprezentowali własne dokonania. Wzięli również udział w warsztatach sitodruku zorganizowanych przez mgr Michała Krawca.

Pomysłodawczyniami projektu POZA RAMĄ są studentki Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego – Olga Koval i Anastasiia Shevchuk, które przyjechały do Opola ze Lwowa, aby kontynuować naukę na studiach magisterskich. Projekt POZA RAMĄ jest integralną częścią ich prac dyplomowych, których obrony odbędą się w lipcu br. Więcej o projekcie można przeczytać tutaj

Fot. G. Gajos