R&B wystawa fotografii i grafik stereoskopowych

R&B to wystawa fotografii i grafik stereoskopowych zrealizowanych w Pracowni Struktur Wizualnych Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego przez studentów I roku studiów magisterskich. Wernisaż wystawy odbył się 13.03.2018 o godzinie 18:00 w wydziałowej Galerii A4. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Wystawę można oglądać do 13.04.2018.

Autorzy prezentowanych prac: Martyna Burkowska, Laura Chmurowska, Mateusz Czachor, Katarzyna Gasz, Inesa Ilchenko, Vanessa Kopton, Joanna Kurek, Karolina Lisek, Anna Molokanova, Anna Omelay, Maria Radochońska, Lada Shylenko, Krzysztof Tarnowski, Anastasiia Vodianko, Monika Witkowska, Anastasiia Zadorozhnia.

Prace zostały zrealizowane pod opieką artystyczną dr hab. Bartosza Posackiego i mgr Pauliny Ptaszyńskiej.

Fot. P. Ptaszyńska, B. Posacki